Saturday, April 11, 2015

Sobota - laganini

V soboto smo se naspali do 100 %. Ob 13.00 smo kosili. pa ne travo. Med tem smo še na hitro skočili v trgovino po živila. Nato je sledil pojuženjski počitek, po tretji uri pa smo odšli proti stadionu. Ob 16.05 smo prispeli do arene. Notri smo se najprej razgledali ter "zavzeli" boljša stojišča. Tekma je bila ful napeta. Bilo je tudi nekaj manjših hokejskih "pretepov", ampak so sodniki hitro naredili red. Med odmorom prve tretjine smo šli na hotdog & pepsi, v kompletu 6 €. Zadnji 2/3 tekme so bili bolj napete. Par minut/sekund pred koncem so gostujoči zelo ogrožali domače, kateri so vodili s 4:3, ampak jim ni uspelo dati gola. Dvorana je norela od navdušenja saj je bila to polfinalna tekma. Večerjali smo v McDonaldsu. Iz centra do doma je okoli 33 minut.